קריאה לחדשנות

 

הזדמנות של פעם בחיים להשפיע על עתידה של מדינת ישראל

הזדמנות של פעם בחיים להשפיע על עתידה של מדינת ישראל. קרן רמון – בשיתוף משרד המדע והטכנולוגיה – מזמינה אתכם להתמודד על מלגת לימודים לתוכנית הקיץ GSP12 של אוניברסיטת סינגולריטי (Singularity University).

המלגה מיועדת לאקדמאים, למדענים, וליזמים בעלי רעיון בר־מימוש להקמת מיזם טכנולוגי בעל ערך חברתי אשר ישפיע על מיליון או יותר ישראלים בחמש השנים הקרובות.

הזוכים בתחרות יקבלו מלגת לימודים מלאה בשווי 30,000$ לתוכנית GSP12 היוקרתית של אוניברסיטת סינגולריטי, בבסיס נאס"א בקליפורניה. משך הלימודים הוא עשרה שבועות, והזוכים במלגה ייצגו את ישראל יחד עם טובי המוחות מכל העולם. התוכנית שמה לה למטרה להכשיר את מנהיגי העתיד בעולם ולפתח מיזמים שייטיבו עם האנושות כולה.

היכונו למסע של פעם בחיים!

 http://www.ramon-prize.org.il/he/

A once in a lifetime opportunity to impact the future of the State of Israel

 Ramon Foundation – in cooperation with the Ministry of Science and Technology – invites you to compete for a scholarship to SingularityUniversity's GSP12 summer program.

The grant is intended for scholars, scientists, and entrepreneurs who have an achievable idea for advancing a technological initiative with social value that will affect a million or more Israelis over the next five years.

Winners will receive a full scholarship worth $30,000 for the prestigious GSP12summer program fromSingularityUniversity, at the NASA base inCalifornia. The program runs for ten weeks, and scholarship winners will representIsrael among the best minds from around the world. The program aims to train future world leaders and develop projects to benefit humanity.

Prepare for a journey of a lifetime!

 http://www.ramon-prize.org.il/

One thought on “קריאה לחדשנות”

  1. כבר המון זמן מופיעה בראש הדף הכתובית: "האתר בשלב בטא". זה כבר מתחיל להראות לא רציני.

השאר תגובה