אודות

זה המקום שלך להתעדכן בהתקדמות היומית המתמשכת שהאנושות עושה בננוטכנולוגיה, הנדסה גנטית והנדסת רקמות, בינה מלאכותית, רובוטיקה, הזדקנות והארכת חיים, וטכנולוגיות מתהוות אחרות. 

אנחנו נציג לך את מחשבותיהם של ההוגים הגדולים של ימינו הבוחנים את המפגש של המהפכות בהאצה מתמדת שמעצבות את העולם העתידי שלנו.
אנו עדים להצטלבותן של מהפכות בשפע של תחומים: ביוטכנולוגיה, ננוטכנולוגיה, אלקטרוניקה מולקולרית, חישוב אינטליגנציה מלאכותית, מציאות מדומה, המוח האנושי, הנדסה הפוכה, שיפור יכולות המוח, רובוטיקה, חקר ההזדקנות ועוד רבים אחרים. אנחנו נבחן מגמות מרחיקות לכת אלה והשפעתן העמוקה על הכלכלה, האמנות, הפוליטיקה, הממשלה, הלוחמה, הרפואה, הבריאות, החינוך, הנכויות, המנהגים החברתיים והמיניות.

הבלתי אפשרי נעשה אפשרי כנגד עיננו, עכשיו.

העתיד שחשבת שלא יבוא בחיים שלך יגיע הרבה יותר מהר ממה שחשבת. אנחנו פה כדי לספר לך על זה.

עורכי הבלוג:

דר' איליה סטמבלר ilia

חוקר היסטוריה של הרפואה. הוא סיים תואר שלישי במחלקה למדע, טכנולוגיה וחברה, באוניברסיטת בר-אילן. המחקר שלו בנושא "היסטוריה של רעיונות אודות הארכת חיים במאה העשרים", פורסם כספר

http://www.longevityhistory.com

הוא משרת כיו"ר העמותה הישראלית להארכת חיים (עמותה רשומה) וכמתאם פעולות של האגודה הבינלאומית לחקר ההזדקנות ומחלות הזיקנה

International Society on Aging and Disease – ISOAD

הוא פעיל בשלוחה הישראלית של "אנושות פלוס" H+ וחוקר במכון לאתיקה וטכנולוגיות מתהוות IEET, טריניטי קולג', ארה"ב.

ד.א[email protected]

סרג'יו שטיין me4

תומך נלהב של הסינגולריות והארכת חיים, בוגר פילוסופיה, פסיכולוגיה ומנהל עסקים, בנקאי להשקעות, מעורב בקידום עסקאות המקדמות חברות צמיחה טכנולוגיות בשווקים הבינלאומיים.

[email protected]

טל גלילי
טל גלילי (יליד 1981) הוא חיית אינטרנט ואופטימיסט ספקן לגבי סינגולריות, טרנסהומניזם והארכת חיים רדיקלית. טל מסיים את הלימודים לתואר שלישי בביו-סטטיסטיקה באוניברסיטת תל אביב, ושמח בפעילויותיו בתחום האינטרנט בארץ (בלוגוספירה וקוד פתוח) ובתחום הסטטיסטיקה (בעבודתו כיועץ סטטיסטי במעבדה לסטטיסטיקה באוניברסיטת תל אביב).
טל כותב בשלושה בלוגים אישיים: אחד על אינטרנט וחברה, אחד על ביו-סטטיסטיקה להמונים, והשלישי (באנגלית) על R and Statistics

[email protected]

כל נושא באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו יעוץ בנושא כלשהו. אין
העורכים והכתבים אחראים לתוכן או לפרסומים באתר ולכל נזק שעלול להיגרם.

כל הזכויות שמורות.

4 thoughts on “אודות”

  1. הסינגולריות היא הקונספט שהכי סותר את התפישה והאפשות לחיי נצח בגלל שכל שזו ההפרדה לקוו ונקודה ושלל התפישות התלת מימדיות המבוססות על הסתירות הפנימייות שלנו המחוללות את המחלות,המחלוקות,המצוקות ואת כל שאר הדברים המקצרים את חיינו והופכים אותם ללא ראויים,זו גם הסיבה שהתפישות הקוואנטיות שמאירות ובנויות סביב הסתירות של התפישות המרחביות הקלאסיות היו הראשונות לאפשר טכנולוגיות שמתמירות לאט לאט את המרחב שסביבנו למימד שמעבר לתפישות הנפסדות של התפוצצות ונקודות שמעבר להן הכל ישתנה.

השאר תגובה

(הירשמו כמנויים – וקבלו עידכונים על מאמרים חדשים ואירועים)